| Numer części producenta : | PGA870IRHDT | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments | Stan magazynowy : | 353 pcs Stock |
| Opis : | IC OPAMP PGA 650MHZ 28VQFN | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | PGA870IRHDT |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC OPAMP PGA 650MHZ 28VQFN |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 353 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±) | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 28-VQFN (5x5) |
| Szybkość narastania | 2900 V/µs |
| Seria | - |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 28-VFQFN Exposed Pad |
| Typ wyjścia | - |
| Inne nazwy | 296-25578-2 |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Liczba obwodów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 2 (1 Year) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 8 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| szczegółowy opis | Programmable Gain Amplifier 1 Circuit 28-VQFN (5x5) |
| Obecny - Dostawa | 143mA |
| Obecny - Wyjście / Channel | 50mA |
| Podstawowy numer części | PGA870 |
| Amplifier Type | Programmable Gain |
| 3dB Pasmo | 650MHz |








EVAL MODULE FOR PGA5807

IC SIGNAL COND RES SENSE 36VQFN

LINEAR OPERATIONAL (OP) AMP

EVAL MODULE FOR PGA870

IC PGA 8CH R-R I/O 64VQFN

IC PROG SENSOR SGNL COND 36VQFN

LINEAR OPERATIONAL (OP) AMP

EVAL MODULE PGA900

IC PGA 8CH R-R I/O 64VQFN

IC OPAMP PGA 650MHZ 28VQFN