Part Number:SN74LVC8T245PWR
- Data: 2021/10/15
- Trwanie: 10 sekundy
- Rozmiar wideo: 7.16 MB
- Zrzut ekranu wideo


| Numer części producenta : | SN74LV1T125DBVR |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stan magazynowy : | 53210 pcs Stock |
| Opis : | IC BUF NON-INVERT 5.5V SOT23-5 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | SN74LV1T125DBVR |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC BUF NON-INVERT 5.5V SOT23-5 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 53210 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa | 1.6 V ~ 5.5 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SOT-23-5 |
| Seria | 74LV |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Typ wyjścia | 3-State |
| Inne nazwy | 296-37172-2 |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Ilość elementów | 1 |
| Ilość bitów na element | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 6 Weeks |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ wejścia | - |
| szczegółowy opis | Buffer, Non-Inverting 1 Element 1 Bit per Element 3-State Output SOT-23-5 |
| High Output, Niska - Bieżąca | 8mA, 8mA |









IC BUFFER NON-INVERT 5.5V SC70-5

IC BUF NON-INVERT 5.5V SC70-5

SINGLE BUS BUFFER GATE 3-STATE O
IC GATE AND 1CH 2-INP SC70-5

IC GATE AND 1CH 2-INP SC70-5

SINGLE BUS BUFFER GATE 3-STATE O

SINGLE 2-INPUT POSITIVE AND GATE

IC BUF NON-INVERT 5.5V SOT23-5
IC INVERTER 1CH 1-INP SC70-5

IC GATE AND 1CH 2-INP SOT23-5