Part Number:SN74LVC8T245PWR
- Data: 2021/10/15
- Trwanie: 10 sekundy
- Rozmiar wideo: 7.16 MB
- Zrzut ekranu wideo


| Numer części producenta : | SN74LVC2GU04DCKR |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stan magazynowy : | 52485 pcs Stock |
| Opis : | IC INVERTER 2CH 2-INP SC70-6 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | SN74LVC2GU04DCKR |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC INVERTER 2CH 2-INP SC70-6 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 52485 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SC-70-6 |
| Seria | 74LVC |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Inne nazwy | 296-13277-2 74LVC2GU04DCKRE4 74LVC2GU04DCKRE4-ND |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Liczba wejść | 2 |
| Liczba obwodów | 2 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Max Opóźnienie propagacji @ V Max CL | 3ns @ 5V, 50pF |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 6 Weeks |
| Logic Type | Inverter |
| Poziom Logic - Niska | - |
| Poziom Logic - Wysoka | - |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | Inverter IC 2 Channel SC-70-6 |
| Obecny - spoczynkowy (Max) | 10µA |
| High Output, Niska - Bieżąca | 32mA, 32mA |
| Podstawowy numer części | 74LVC2GU04 |










IC GATE XOR 2CH 2-INP 8DSBGA

IC INVERTER 2CH 2-INP 6DSBGA

IC INVERTER 2CH 2-INP 6DSBGA

IC INVERTER 2CH 2-INP SC70-6

IC INVERTER 2CH 2-INP 6DSBGA

IC GATE XOR 2CH 2-INP 8DSBGA

IC INVERTER 2CH 2-INP SOT23-6

IC INVERTER 2CH 2-INP 6DSBGA

IC INVERTER 2CH 2-INP SOT23-6

IC GATE XOR 2CH 2-INP 8DSBGA