| Numer części producenta : | SN75LVDS386DGGR | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments | Stan magazynowy : | 6444 pcs Stock |
| Opis : | IC DIFF RCVR HS 16-CH 64-TSSOP | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | SN75LVDS386DGGR |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC DIFF RCVR HS 16-CH 64-TSSOP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 6444 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa | 3 V ~ 3.6 V |
| Rodzaj | Receiver |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 64-TSSOP |
| Seria | - |
| Protokół | LVDS |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 64-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Inne nazwy | 296-9975-2 SN75LVDS386DGGRG4 SN75LVDS386DGGRG4-ND |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C |
| Liczba kierowców / odbiorników | 0/16 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 2 (1 Year) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 12 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Dupleks | - |
| szczegółowy opis | 0/16 Receiver LVDS 64-TSSOP |
| Szybkość przesyłania danych | 250Mbps |
| Podstawowy numer części | 75LVDS386 |








IC DRIVER LVDS 630MBPS 64TSSOP

IC DIFF RCVR HS 16-CH 64-TSSOP

IC DRIVER LVDS 630MBPS 64TSSOP

IC QUAD DIFF RECEIVR HS 16-TSSOP

IC QUAD DIFF RECEIVR HS 16-TSSOP

IC DRIVER LVDS 630MBPS 64TSSOP

IC RECEIVER LVDS 250MBPS 64TSSOP

IC QUAD DIFF RECEIVR HS 16-TSSOP

IC RECEIVER LVDS 8CHAN 38TSSOP

IC DRIVER LVDS 630MBPS 64TSSOP