| Numer części producenta : | TLC2654C-8DG4 | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments | Stan magazynowy : | 6171 pcs Stock |
| Opis : | IC OPAMP GP 1.9MHZ 8SOIC | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | TLC2654C-8DG4 |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC OPAMP GP 1.9MHZ 8SOIC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 6171 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±) | 4.6 V ~ 16 V, ±2.3 V ~ 8 V |
| Napięcie - Wejście offset | 5µV |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-SOIC |
| Szybkość narastania | 3.7 V/µs |
| Seria | LinCMOS™ |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Typ wyjścia | - |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C |
| Liczba obwodów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 8 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Zysk Bandwidth Product | 1.9MHz |
| szczegółowy opis | General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-SOIC |
| Obecny - Dostawa | 1.5mA |
| Obecny - Wyjście / Channel | 50mA |
| Obecny - diagonalna wejściowe | 50pA |
| Podstawowy numer części | TLC2654 |
| Amplifier Type | General Purpose |








IC OPAMP GP 1.9MHZ 8SOIC

IC OPAMP GP 1.9MHZ 8SOIC

IC OPAMP GP 1.9MHZ 8DIP

IC OPAMP GP 1.9MHZ 14SOIC

IC OPAMP GP 1.9MHZ 14DIP

IC OPAMP GP 1.9MHZ 8SOIC

IC OPAMP GP 1.9MHZ 8SOIC

IC OPAMP GP 1.9MHZ 8DIP

IC OPAMP GP 1.9MHZ 8DIP

IC OPAMP GP 1.9MHZ 8SOIC