| Numer części producenta : | TMS320C6203BZNY173 | Status RoHs : | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments | Stan magazynowy : | 210 pcs Stock |
| Opis : | IC FIXED-POINT DSP 384-FC/CSP | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | TMS320C6203BZNY173 |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC FIXED-POINT DSP 384-FC/CSP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | 210 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - I / O | 3.30V |
| Napięcie - Rdzeń | 1.50V |
| Rodzaj | Fixed Point |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 384-FC/CSP (18x18) |
| Seria | TMS320C62x |
| Opakowania | Tray |
| Package / Case | 384-FBGA, FCCSPBGA |
| temperatura robocza | 0°C ~ 90°C (TC) |
| On-Chip RAM | 896kB |
| Pamięć nieulotna | External |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 4 (72 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 8 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Berło | McBSP |
| Częstotliwość zegara | - |
| Podstawowy numer części | TMS320C6203 |







TMS320 - DIGITAL SIGNAL PROCESSO

IC FIXED-POINT DSP 384-FC/CSP

IC DSP FIXED POINT HP 288-BGA

IC FIXED-POINT DSP 352-FCBGA

IC FIXED-POINT DSP 384-BGA

IC FIXED-POINT DSP 288-BGA

IC FIXED-POINT DSP 352-FCBGA

IC FIXED-POINT DSP 384-BGA

IC DSP FIXED-PT 300MHZ 352-FCBGA

IC FIXED-POINT DSP 384-BGA