Part Number:TPS74401RGWR
- Data: 2025/04/17
- Trwanie: 10 sekundy
- Rozmiar wideo: 6.79 MB
- Zrzut ekranu wideo


| Numer części producenta : | TPS74501PQWDRVRQ1 |
|---|---|
| Status RoHs : | Nie dotyczy |
| Producent / marka : | Texas Instruments |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | IC REG LIN POS ADJ 500MA 6WSON |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | TPS74501PQWDRVRQ1(1).pdfTPS74501PQWDRVRQ1(2).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | TPS74501PQWDRVRQ1 |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC REG LIN POS ADJ 500MA 6WSON |
| Stan ołowiu / status RoHS | Nie dotyczy |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | TPS74501PQWDRVRQ1(1).pdfTPS74501PQWDRVRQ1(2).pdf |
| Spadek napięcia (Max) | 0.72V @ 500mA |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 0.55V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | 5.5V |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 6V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 6-WSON (2x2) |
| Seria | Automotive, AEC-Q100 |
| Funkcje ochronne | Over Current, Over Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Package / Case | 6-WDFN Exposed Pad |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| PSRR | 57dB ~ 35dB (1kHz ~ 1MHz) |
| Typ wyjścia | Adjustable |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Ilość Regulatorów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | 36 µA |
| Obecny - Wyjście | 500mA |
| Funkcje sterowania | Enable, Power Good |
| Podstawowy numer produktu | TPS745 |









IC REG LINEAR 1V 500MA 6WSON
IC REG LIN POS ADJ 500MA 6WSON
AUTOMOTIVE 500-MA, LOW-IQ, HIGH-
IC REG LIN POS ADJ 500MA 6WSON
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA 8SON
IC REG LINEAR 1.05V 500MA 6WSON
IC REG LIN POS ADJ 500MA 6WSON
AUTOMOTIVE 500-MA, LOW-IQ, HIGH-
IC REG LIN POS ADJ 500MA 6WSON
AUTOMOTIVE 500-MA, LOW-IQ, HIGH-