| Numer części producenta : | MK-242-021-225-4100 |
|---|---|
| Status RoHs : | RoHS niezgodny |
| Producent / marka : | AirBorn, Inc. |
| Stan magazynowy : | 10 pcs Stock |
| Opis : | D-SUB, RCPTL, .050", 2ROW, 21POS |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | MK-242-021-225-4100(1).pdfMK-242-021-225-4100(2).pdfMK-242-021-225-4100(3).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | MK-242-021-225-4100 |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | D-SUB, RCPTL, .050", 2ROW, 21POS |
| Stan ołowiu / status RoHS | RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | 10 pcs |
| Arkusze danych | MK-242-021-225-4100(1).pdfMK-242-021-225-4100(2).pdfMK-242-021-225-4100(3).pdf |
| wire Gauge | - |
| napięcie znamionowe | - |
| Zakończenie | Solder |
| Rozmiar osłony, Układ Connector | 0.050 Pitch x 0.050 Row to Row |
| Shell Materiał, wykończenie | Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless |
| Seria | M |
| Materiał podstawowy | Metal |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Liczba rzędów | 2 |
| Liczba biegunów | 21 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Materiał Palność ocena | - |
| Stopień ochrony | - |
| Reportaż z kołnierzem | Mating Side, Female Screwlock (2-56) |
| cechy | - |
| Materiał dielektryka | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 3A |
| Contact Type | Signal |
| Materiał styków | Brass |
| Formularz kontaktowy | - |
| Kontakt Wykończenie Grubość | 50.0µin (1.27µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Typ złącza | Receptacle, Female Sockets |
| Style Connector | D-Type, Micro-D |
| Kolor | - |
| Odstępy od spodu | - |








D-SUB, RCPTL, .050", 2ROW, 21POS
MICRO-D CONNECTORS (0.050" / 1.2
MICRO-D CONNECTORS (0.050" / 1.2

D-SUB, RCPTL, .050", 2ROW, 21POS

MICRO-D CONNECTOR

D-SUB, RCPTL, .050", 2ROW, 25POS
D-SUB, RCPTL, .050", 2ROW, 21POS

D-SUB, RCPTL, .050", 2ROW, 21POS

D-SUB, RCPTL, .050", 2ROW, 21POS
D-SUB, RCPTL, .050", 2ROW, 25POS