| Numer części producenta : | DS1040Z-B50+ | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Maxim Integrated | Stan magazynowy : | 4686 pcs Stock |
| Opis : | IC DELAY LINE 5TAP 50NS 8SOIC | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | DS1040Z-B50+ |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC DELAY LINE 5TAP 50NS 8SOIC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4686 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Dotknij Przyrost | 5ns |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-SOIC |
| Seria | - |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C |
| Ilość kranów / Schody | 5 |
| Liczba niezależnych Opóźnienia | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Funkcjonować | 1-Shot, Programmable |
| szczegółowy opis | Delay Line IC 1-Shot, Programmable 5 Tap 50ns 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Opóźnienie 1st Tap | 30ns |
| Podstawowy numer części | DS1040 |
| Dostępne Wszystkich Opóźnienia | 50ns |







4-IN-1 HIGH-SPEED DELAY LINE

IC DELAY LINE 5TAP 60NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 60NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 70NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 32.5NS 8SOIC
PROGRAMMABLE PULSE GENERATOR

IC DELAY LINE 5TAP 40NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 50NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 70NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 40NS 8SOIC