| Numer części producenta : | DS14285S+ | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Maxim Integrated | Stan magazynowy : | 1070 pcs Stock |
| Opis : | IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24-SOIC | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | DS14285S+ |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24-SOIC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 1070 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Zasilanie, bateria | 2.5 V ~ 3.6 V |
| Napięcie - Dostawa | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Rodzaj | Clock/Calendar |
| Format czasu | HH:MM:SS (12/24 hr) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 24-SOIC |
| Seria | - |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Rozmiar pamięci | 114B |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Berło | Parallel |
| cechy | Alarm, Daylight Savings, Leap Year, NVSRAM, Square Wave Output |
| szczegółowy opis | Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar 114B Parallel 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Format daty | YY-MM-DD-dd |
| Aktualne - Timekeeping (maks.) | 0.5µA @ 4.5V ~ 5.5V |
| Podstawowy numer części | DS14285 |








IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28-PLCC

IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24-SOIC

IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28-PLCC

IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24-SOIC

IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28-PLCC

IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24-SOIC

IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24-SOIC

IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24-SOIC

IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28-PLCC

IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24-SOIC