| Numer części producenta : | MAX1278CTC+ | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Maxim Integrated | Stan magazynowy : | 4956 pcs Stock |
| Opis : | IC ADC 12BIT 1.8MSPS 12-TQFN | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | MAX1278CTC+ |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC ADC 12BIT 1.8MSPS 12-TQFN |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4956 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa Digital | 1.8 V ~ 5.25 V |
| Napięcie - Dostawa, analogowe | 5V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 12-TQFN (4x4) |
| Seria | - |
| Sampling rate (Per Second) | 1.8M |
| Typ referencyjny | Internal |
| Stosunek - S / H: ADC | 1:1 |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 12-WQFN Exposed Pad |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C |
| Liczba wejść | 1 |
| Liczba bitów | 12 |
| Liczba przetworników A / D | 1 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ wejścia | Differential |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | 12 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 SAR 12-TQFN (4x4) |
| Data Interface | SPI |
| Konfiguracja | S/H-ADC |
| Podstawowy numer części | MAX1278 |
| Architektura | SAR |








TRUE-DIFFERENTIAL, 12-BIT ADC

IC ADC 12BIT 1.5MSPS 12-TQFN

IC ADC 12BIT 1.8MSPS 12-TQFN

IC ADC 12BIT 1.5MSPS 12-TQFN

IC ADC 12BIT 1.8MSPS 12-TQFN

IC ADC 12BIT 1.5MSPS 12-TQFN
IC ADC 12BIT 12TQFN

IC ADC 12BIT 1.5MSPS 12-TQFN
IC ADC 12BIT 12TQFN

IC ADC 12BIT 1.8MSPS 12-TQFN