| Numer części producenta : | MAX1416EWE+ | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Maxim Integrated | Stan magazynowy : | 380 pcs Stock |
| Opis : | IC ADC 16BIT DELTA SIGMA 16-SOIC | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | MAX1416EWE+ |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC ADC 16BIT DELTA SIGMA 16-SOIC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 380 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa Digital | 5V |
| Napięcie - Dostawa, analogowe | 5V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 16-SOIC |
| Seria | - |
| Sampling rate (Per Second) | 500 |
| Typ referencyjny | External |
| Stosunek - S / H: ADC | - |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Liczba wejść | 2 |
| Liczba bitów | 16 |
| Liczba przetworników A / D | 1 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 6 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ wejścia | Differential |
| cechy | PGA |
| szczegółowy opis | 16 Bit Analog to Digital Converter 2 Input 1 Sigma-Delta 16-SOIC |
| Data Interface | SPI |
| Konfiguracja | MUX-PGA-ADC |
| Podstawowy numer części | MAX1416 |
| Architektura | Sigma-Delta |








IC ADC 15BIT 65MSPS 56-TQFN

EVAL KIT/SYSTEM MAX1416 (16-BIT,

IC ADC 16BIT DELTA SIGMA 16TSSOP

IC ADC 16BIT DELTA SIGMA 16-DIP

IC ADC 16BIT DELTA SIGMA 16-SOIC

IC ADC 16BIT DELTA SIGMA 16TSSOP

EVAL KIT/SYSTEM MAX1416 (16-BIT,

IC ADC 15BIT 65MSPS 56-TQFN

IC ADC 15BIT 65MSPS 56-TQFN

IC ADC 15BIT 65MSPS 56-TQFN