| Numer części producenta : | AT89C51RB2-RLTUL |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | Micrel / Microchip Technology |
| Stan magazynowy : | 4991 pcs Stock |
| Opis : | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFP |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | AT89C51RB2-RLTUL.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | AT89C51RB2-RLTUL |
|---|---|
| Producent | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4991 pcs |
| Arkusze danych | AT89C51RB2-RLTUL.pdf |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 44-VQFP (10x10) |
| Prędkość | 40MHz |
| Seria | 89C |
| Wielkość pamięci RAM | 1.25K x 8 |
| Typ pamięci programu | FLASH |
| Rozmiar pamięci programu | 16KB (16K x 8) |
| Peryferia | POR, PWM, WDT |
| Opakowania | Tray |
| Package / Case | 44-LQFP |
| Inne nazwy | AT89C51RB2RLTUL |
| Typ oscylatora | External |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba I / O | 32 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 4 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Rozmiar EEPROM | - |
| szczegółowy opis | 80C51 89C Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 16KB (16K x 8) FLASH 44-VQFP (10x10) |
| Konwertery danych | - |
| rdzeń Rozmiar | 8-Bit |
| Core Processor | 80C51 |
| Łączność | SPI, UART/USART |
| Podstawowy numer części | AT89C51RB2 |








IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44PLCC
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFP

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44PLCC
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44PLCC

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44PLCC
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFP