| Numer części producenta : | DSC1001BE5-024.0000T | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Micrel / Microchip Technology | Stan magazynowy : | 5051 pcs Stock |
| Opis : | MEMS OSCILLATOR | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | DSC1001BE5-024.0000T.pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | DSC1001BE5-024.0000T |
|---|---|
| Producent | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | MEMS OSCILLATOR |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5051 pcs |
| Arkusze danych | DSC1001BE5-024.0000T.pdf |
| Napięcie - Dostawa | 1.8 V ~ 3.3 V |
| Rodzaj | XO (Standard) |
| Rozmiar / Wymiar | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Seria | DSC1001 |
| oceny | AEC-Q100 |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Wydajność | CMOS |
| temperatura robocza | -20°C ~ 70°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Funkcjonować | Standby (Power Down) |
| Stabilność częstotliwości | ±10ppm |
| Częstotliwość | 24MHz |
| szczegółowy opis | 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead |
| Obecny - Dostawa (Max) | 6.3mA |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | - |
| Rezonator bazowy | MEMS |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | - |







MEMS OSCILLATOR, LOW POWER, LVCM

MEMS OSCILLATOR, LOW POWER, 30MH

MEMS OSCILLATOR

MEMS OSCILLATOR, LOW POWER, 27MH

MEMS OSCILLATOR LOW POWER -20C-7

MEMS OSCILLATOR, LOW POWER, 30MH

MEMS OSCILLATOR, LOW POWER, 27MH
MEMS OSCILLATOR, LOW POWER, LVCM

MEMS OSC LOW POWET 30.64MHZ LVCM

MEMS OSCILLATOR LOW POWER -20C-7