| Numer części producenta : | DSC1123AI2-074.2500 | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Micrel / Microchip Technology | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | MEMS OSCILLATOR LOW JITTER | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | DSC1123AI2-074.2500(1).pdfDSC1123AI2-074.2500(2).pdfDSC1123AI2-074.2500(3).pdfDSC1123AI2-074.2500(4).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | DSC1123AI2-074.2500 |
|---|---|
| Producent | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | MEMS OSCILLATOR LOW JITTER |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | DSC1123AI2-074.2500(1).pdfDSC1123AI2-074.2500(2).pdfDSC1123AI2-074.2500(3).pdfDSC1123AI2-074.2500(4).pdf |
| Napięcie - Dostawa | 2.25V ~ 3.63V |
| Rodzaj | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Seria | DSC1123 |
| oceny | - |
| Package / Case | 6-VDFN Exposed Pad |
| Pakiet | Tube |
| Wydajność | LVDS |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Funkcjonować | Enable/Disable |
| Stabilność częstotliwości | ±25ppm |
| Częstotliwość | 74.25 MHz |
| Obecny - Dostawa (Max) | 32mA |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | 22mA |
| Rezonator bazowy | MEMS |
| Podstawowy numer produktu | DSC1123 |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | - |








MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
OSC MEMS 120.000MHZ LVDS SMD
OSCILLATOR MEMS 62.5MHZ LVDS SMD

MEMS OSCILLATOR LOW JITTER
OSC MEMS 62.5000MHZ LVDS SMD
OSC MEMS 100.000MHZ LVDS SMD
OSC MEMS 100.000MHZ LVDS SMD

MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-85C

MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-85C
OSC MEMS 90.000MHZ LVDS SMD