| Numer części producenta : | MCP4011T-202E/SN | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Micrel / Microchip Technology | Stan magazynowy : | 34134 pcs Stock |
| Opis : | IC DGTL POT 2.1K 1CH 8SOIC | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | MCP4011T-202E/SN(1).pdfMCP4011T-202E/SN(2).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | MCP4011T-202E/SN |
|---|---|
| Producent | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC DGTL POT 2.1K 1CH 8SOIC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 34134 pcs |
| Arkusze danych | MCP4011T-202E/SN(1).pdfMCP4011T-202E/SN(2).pdf |
| Napięcie - Dostawa | 1.8 V ~ 5.5 V |
| Tolerancja | ±20% |
| Współczynnik temperaturowy (Typ) | 150 ppm/°C |
| Stożek | Linear |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-SOIC |
| Seria | - |
| Odporność - Wiper (Ohms) (Typ) | 70 |
| Oporność (Ohm) | 2.1k |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Liczba kranów | 64 |
| Liczba obwodów | 1 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Typ pamięci | Volatile |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 5 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Berło | Up/Down (U/D, CS) |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | Digital Potentiometer 2.1k Ohm 1 Circuit 64 Taps Up/Down (U/D, CS) Interface 8-SOIC |
| Konfiguracja | Potentiometer |
| Podstawowy numer części | MCP4011 |








IC DGTL POT 50K 1CH 8MSOP
IC DGTL POT 50K 1CH 8DFN
IC DGTL POT 5K 1CH 8DFN
IC DGTL POT 2.1K 1CH 8DFN

IC DGTL POT 2.1K 1CH 8MSOP

IC DGTL POT 5K 1CH 8MSOP
IC DGTL POT 5K 1CH 8SOIC
IC DGTL POT 10K 1CH 8SOIC

IC DGTL POT 10K 1CH 8MSOP
IC DGTL POT 10K 1CH 8DFN