| Numer części producenta : | MCP79521-I/MS |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | Micrel / Microchip Technology |
| Stan magazynowy : | 350 pcs Stock |
| Opis : | IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | MCP79521-I/MS.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | MCP79521-I/MS |
|---|---|
| Producent | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 350 pcs |
| Arkusze danych | MCP79521-I/MS.pdf |
| Napięcie - Zasilanie, bateria | 1.3 V ~ 3.6 V |
| Napięcie - Dostawa | 1.8 V ~ 3.6 V |
| Rodzaj | Clock/Calendar |
| Format czasu | HH:MM:SS:hh (12/24 hr) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 10-MSOP |
| Seria | - |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Inne nazwy | MCP79521IMS |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Rozmiar pamięci | 64B |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 18 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Berło | SPI |
| cechy | Alarm, EEPROM, Leap Year, Square Wave Output, SRAM, Unique ID |
| szczegółowy opis | Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar 64B SPI 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Format daty | YY-MM-DD-dd |
| Aktualne - Timekeeping (maks.) | 1µA @ 1.8V ~ 3.6V |
| Podstawowy numer części | MCP79521 |








IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-TDFN

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-TDFN

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-TDFN

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-TDFN