| Numer części producenta : | MXLLCE18A | Status RoHs : | RoHS niezgodny |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Micrel / Microchip Technology | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | TVS DIODE 18VWM 29.2VC CASE-1 | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | MXLLCE18A.pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | MXLLCE18A |
|---|---|
| Producent | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | TVS DIODE 18VWM 29.2VC CASE-1 |
| Stan ołowiu / status RoHS | RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | MXLLCE18A.pdf |
| Napięcie - Reverse patowa (typ) | 18V |
| Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp | 29.2V |
| Napięcie - podziały (min) | 20V |
| Kanały jednokierunkowe | 1 |
| Rodzaj | Zener |
| Dostawca urządzeń Pakiet | CASE-1 |
| Seria | Military, MIL-PRF-19500 |
| Ochrona linii zasilających | No |
| Moc - Peak Pulse | 1500W (1.5kW) |
| Package / Case | DO-201AA, DO-27, Axial |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) | 51A |
| Pojemność @ Częstotliwość | 100pF @ 1MHz |
| Podstawowy numer produktu | LCE18 |
| Aplikacje | General Purpose |








TVS DIODE 20VWM 32.4VC CASE-1

TVS DIODE 18VWM 29.2VC CASE-1

TVS DIODE 170VWM 275VC CASE-1

TVS DIODE 17VWM 27.6VC CASE-1

LOW CAP TVS 17V 5% 1500W UNI 100

TVS DIODE 17VWM 27.6VC CASE-1

TVS DIODE 20VWM 32.4VC CASE-1

TVS DIODE 22VWM 35.5VC CASE-1

TVS DIODE 170VWM 275VC CASE-1

TVS DIODE 22VWM 35.5VC CASE-1