| Numer części producenta : | PIC32MX210F016BT-I/SO |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | Micrel / Microchip Technology |
| Stan magazynowy : | 12709 pcs Stock |
| Opis : | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SOIC |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | PIC32MX210F016BT-I/SO(1).pdfPIC32MX210F016BT-I/SO(2).pdfPIC32MX210F016BT-I/SO(3).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | PIC32MX210F016BT-I/SO |
|---|---|
| Producent | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SOIC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 12709 pcs |
| Arkusze danych | PIC32MX210F016BT-I/SO(1).pdfPIC32MX210F016BT-I/SO(2).pdfPIC32MX210F016BT-I/SO(3).pdf |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | 2.3 V ~ 3.6 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 28-SOIC |
| Prędkość | 40MHz |
| Seria | PIC® 32MX |
| Wielkość pamięci RAM | 4K x 8 |
| Typ pamięci programu | FLASH |
| Rozmiar pamięci programu | 16KB (16K x 8) |
| Peryferia | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Typ oscylatora | Internal |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba I / O | 19 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 4 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Rozmiar EEPROM | - |
| szczegółowy opis | MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 16KB (16K x 8) FLASH 28-SOIC |
| Konwertery danych | A/D 9x10b |
| rdzeń Rozmiar | 32-Bit |
| Core Processor | MIPS32® M4K™ |
| Łączność | I²C, IrDA, LINbus, PMP, SPI, UART/USART, USB OTG |
| Podstawowy numer części | PIC32MX210F016 |







IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SOIC

IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SDIP
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 36VTLA
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28QFN
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SSOP
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SOIC
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28QFN
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28QFN
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SSOP
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SSOP