| Numer części producenta : | PL500-16TC | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Micrel / Microchip Technology | Stan magazynowy : | 5523 pcs Stock |
| Opis : | IC VCXO 18MHZ 6SOT23 | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | PL500-16TC.pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | PL500-16TC |
|---|---|
| Producent | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC VCXO 18MHZ 6SOT23 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5523 pcs |
| Arkusze danych | PL500-16TC.pdf |
| Napięcie - Dostawa | 2.25 V ~ 3.63 V |
| Rodzaj | Voltage Controlled Crystal Oscillator (VCXO) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SOT-23-6 |
| Seria | - |
| Ratio - Wejście: Wyjście | 1:1 |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| PLL | No |
| Wydajność | LVCMOS, TTL |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C |
| Liczba obwodów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Wkład | Crystal |
| Częstotliwość - Max | 18MHz |
| Przegroda / Mnożnik | Yes/No |
| Różnica - Wejście: Wyjście | No/No |
| Podstawowy numer części | PL500 |







IC VCXO 18MHZ 8SOIC
IC VCXO 36MHZ 8SOP

16 - 36MHZ CRYSTAL INPUT 16 - 36
IC VCXO 36MHZ 8SOIC
IC VCXO 18MHZ 8SOIC
IC VCXO 36MHZ 8SOP
IC VCXO 18MHZ 8SOIC

16 - 36MHZ CRYSTAL INPUT 4 - 18M
IC VCXO 36MHZ 8SOIC
IC VCXO 18MHZ 8SOIC