| Numer części producenta : | 3SMAJ5941B-TP | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Micro Commercial Components (MCC) | Stan magazynowy : | 150710 pcs Stock |
| Opis : | DIODE ZENER 47V 3W DO214AC | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 3SMAJ5941B-TP.pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 3SMAJ5941B-TP |
|---|---|
| Producent | Micro Commercial Components (MCC) |
| Opis | DIODE ZENER 47V 3W DO214AC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 150710 pcs |
| Arkusze danych | 3SMAJ5941B-TP.pdf |
| Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) | 47V |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | 1.5V @ 200mA |
| Tolerancja | ±5% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | DO-214AC (SMA) |
| Seria | - |
| Moc - Max | 3W |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | DO-214AC, SMA |
| Inne nazwy | 3SMAJ5941B-TPMSTR 3SMAJ5941BTP |
| temperatura robocza | -55°C ~ 150°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 14 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedancja (Max) (Zzt) | 67 Ohms |
| szczegółowy opis | Zener Diode 47V 3W ±5% Surface Mount DO-214AC (SMA) |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | 1µA @ 35.8V |
| Podstawowy numer części | SMAJ5941 |








Interface

Interface

DIODE ZENER 39V 3W DO214AC
DIODE ZENER 56V 3W DO214AC

Interface

DIODE ZENER 43V 3W DO214AC

Interface

Interface
DIODE ZENER 51V 3W DO214AC

Interface