| Numer części producenta : | MT28F008B3VG-9 BET |
|---|---|
| Status RoHs : | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| Producent / marka : | Micron Technology |
| Stan magazynowy : | 5369 pcs Stock |
| Opis : | IC FLASH 8M PARALLEL 40TSOP I |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | MT28F008B3VG-9 BET.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | MT28F008B3VG-9 BET |
|---|---|
| Producent | Micron Technology |
| Opis | IC FLASH 8M PARALLEL 40TSOP I |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | 5369 pcs |
| Arkusze danych | MT28F008B3VG-9 BET.pdf |
| Zapisać czas cyklu - słowo, strona | 90ns |
| Napięcie - Dostawa | 3 V ~ 3.6 V |
| Technologia | FLASH - NOR |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 40-TSOP I |
| Seria | - |
| Opakowania | Bulk |
| Package / Case | 40-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) |
| Inne nazwy | MT28F008B3VG-9 BET-ND MT28F008B3VG-9BET |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Typ pamięci | Non-Volatile |
| Rozmiar pamięci | 8Mb (1M x 8) |
| Interfejs pamięci | Parallel |
| Format pamięci | FLASH |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| szczegółowy opis | FLASH - NOR Memory IC 8Mb (1M x 8) Parallel 90ns 40-TSOP I |
| Podstawowy numer części | MT28F008B3 |
| Czas dostępu | 90ns |







IC FLASH 4M PARALLEL 40TSOP I
IC FLASH 4M PARALLEL 40TSOP I
IC FLASH 8M PARALLEL 40TSOP I
IC FLASH 8M PARALLEL 40TSOP I
IC FLASH 8M PARALLEL 40TSOP I
IC FLASH 8M PARALLEL 40TSOP I
IC FLASH 8M PARALLEL 40TSOP I
IC FLASH 4M PARALLEL 40TSOP I
IC FLASH 8M PARALLEL 40TSOP I
IC FLASH 8M PARALLEL 40TSOP I