| Numer części producenta : | MP5KE170CAE3 | Status RoHs : | RoHS niezgodny |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Microsemi | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | TVS DIODE 170VWM 275VC DO204AL | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | MP5KE170CAE3(1).pdfMP5KE170CAE3(2).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | MP5KE170CAE3 |
|---|---|
| Producent | Microsemi |
| Opis | TVS DIODE 170VWM 275VC DO204AL |
| Stan ołowiu / status RoHS | RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | MP5KE170CAE3(1).pdfMP5KE170CAE3(2).pdf |
| Napięcie - Reverse patowa (typ) | 170V |
| Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp | 275V |
| Napięcie - podziały (min) | 189V |
| Rodzaj | Zener |
| Dostawca urządzeń Pakiet | DO-204AL (DO-41) |
| Seria | Military, MIL-PRF-19500 |
| Ochrona linii zasilających | No |
| Moc - Peak Pulse | 500W |
| Package / Case | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) | 1.8A |
| Pojemność @ Częstotliwość | - |
| Kanały dwukierunkowe | 1 |
| Podstawowy numer produktu | MP5KE170 |
| Aplikacje | General Purpose |







TVS DIODE 16VWM 26VC DO204AL
TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO204AL
TVS DIODE 170VWM 275VC DO204AL
TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO204AL
TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO204AL
TVS DIODE 16VWM 26VC DO204AL
TVS DIODE 170VWM 275VC DO204AL
TVS DIODE 170VWM 275VC DO204AL
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO204AL
TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO204AL