| Numer części producenta : | ADC1610S080HN/C1;5 | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | NXP Semiconductors / Freescale | Stan magazynowy : | 4290 pcs Stock |
| Opis : | ADC 16BIT SGL 80MSPS 40HVQFN | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | ADC1610S080HN/C1;5.pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | ADC1610S080HN/C1;5 |
|---|---|
| Producent | NXP Semiconductors / Freescale |
| Opis | ADC 16BIT SGL 80MSPS 40HVQFN |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4290 pcs |
| Arkusze danych | ADC1610S080HN/C1;5.pdf |
| Napięcie - Dostawa Digital | 1.65 V ~ 3.6 V |
| Napięcie - Dostawa, analogowe | 2.85 V ~ 3.4 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 40-HVQFN (6x6) |
| Seria | - |
| Sampling rate (Per Second) | 80M |
| Typ referencyjny | External, Internal |
| Stosunek - S / H: ADC | 1:1 |
| Opakowania | Tray |
| Package / Case | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Inne nazwy | 568-6612 935289686551 ADC1610S080HN/C1;5-ND ADC1610S080HNC15 |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Liczba wejść | 1 |
| Liczba bitów | 16 |
| Liczba przetworników A / D | 1 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ wejścia | Differential, Single Ended |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | 16 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 Pipelined 40-HVQFN (6x6) |
| Data Interface | LVDS - Parallel, Parallel |
| Konfiguracja | S/H-ADC |
| Podstawowy numer części | ADC1610S |
| Architektura | Pipelined |








BOARD DEMO FOR ADC1610S125F2

IC ADC 16BIT 2.5MSPS 52LQFP

ANALOG TO DIGITAL CONVERTERS
BOARD DEMO FOR ADC1610S12F1
IC ADC 16BIT PIPELINED 40HVQFN
IC ADC 16BIT PIPELINED 40HVQFN
BOARD DEMO FOR ADC1610S12F2

MOD ADC 14BIT 250MSPS
IC ADC 16BIT PIPELINED 40HVQFN
IC ADC 16BIT PIPELINED 40HVQFN