| Numer części producenta : | MSC8251TVT1000B | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | NXP Semiconductors / Freescale | Stan magazynowy : | 5908 pcs Stock |
| Opis : | IC DSP SINGLE 1GHZ 783FCBGA | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | MSC8251TVT1000B(1).pdfMSC8251TVT1000B(2).pdfMSC8251TVT1000B(3).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | MSC8251TVT1000B |
|---|---|
| Producent | NXP Semiconductors / Freescale |
| Opis | IC DSP SINGLE 1GHZ 783FCBGA |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5908 pcs |
| Arkusze danych | MSC8251TVT1000B(1).pdfMSC8251TVT1000B(2).pdfMSC8251TVT1000B(3).pdf |
| Napięcie - I / O | 2.50V |
| Napięcie - Rdzeń | 1.00V |
| Rodzaj | SC3850 Single Core |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 783-FCPBGA (29x29) |
| Seria | StarCore |
| Opakowania | Tray |
| Package / Case | 783-BBGA, FCBGA |
| temperatura robocza | -40°C ~ 105°C (TJ) |
| On-Chip RAM | 576kB |
| Pamięć nieulotna | ROM (96 kB) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Berło | Ethernet, I²C, PCI, RGMII, Serial RapidIO, SGMII, SPI, UART/USART |
| Częstotliwość zegara | 1GHz |
| Podstawowy numer części | MSC8251 |







IC PROCESSOR 2-CORE 783FCBGA
IC DSP 1X 1GHZ SC3850 783FCBGA
MSC8252 - StarCore DSP, 2x 1GHz
IC DSP 2X 1GHZ SC3850 783FCBGA
DSP, 32-BIT SIZE, CMOS, PBGA783
IC DSP 2X 1GHZ SC3850 783FCBGA
IC PROCESSOR 1-CORE 783FCBGA
IC DSP 1X 1GHZ SC3850 783FCBGA
DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT
IC PROCESSOR 2-CORE 783FCBGA