| Numer części producenta : | 74HC11D,653 |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | Nexperia |
| Stan magazynowy : | 53200 pcs Stock |
| Opis : | IC GATE AND 3CH 3-INP 14SO |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 74HC11D,653.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 74HC11D,653 |
|---|---|
| Producent | Nexperia |
| Opis | IC GATE AND 3CH 3-INP 14SO |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 53200 pcs |
| Arkusze danych | 74HC11D,653.pdf |
| Napięcie - Dostawa | 2 V ~ 6 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 14-SO |
| Seria | 74HC |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Inne nazwy | 1727-6310-2 568-8129-2 568-8129-2-ND 74HC11D,653-ND 74HC11D-T 74HC11D-T-ND 933714290653 |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Liczba wejść | 3 |
| Liczba obwodów | 3 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Max Opóźnienie propagacji @ V Max CL | 17ns @ 6V, 50pF |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 13 Weeks |
| Logic Type | AND Gate |
| Poziom Logic - Niska | 0.5 V ~ 1.8 V |
| Poziom Logic - Wysoka | 1.5 V ~ 4.2 V |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | AND Gate IC 3 Channel 14-SO |
| Obecny - spoczynkowy (Max) | 2µA |
| High Output, Niska - Bieżąca | 5.2mA, 5.2mA |
| Podstawowy numer części | 74HC11 |







IC GATE AND 3CH 3-INP 14SO
IC GATE AND 3CH 3-INP 14SO
IC GATE AND 3CH 3-INP 14SO
IC GATE AND 3CH 3-INP 14SO
IC GATE AND 3CH 3-INP 14SO
IC GATE AND 3CH 3-INP 14SO
NEXPERIA 74HC11D - AND GATE, HC/
IC FF JK TYPE DUAL 1BIT
IC GATE AND 3CH 3-INP 14-SO
IC GATE AND 3CH 3-INP 14SO