| Numer części producenta : | PPB1402470KEL |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Nichicon |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | PPB1402470KEL.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | PPB1402470KEL |
|---|---|
| Producent | Nichicon |
| Opis | CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | PPB1402470KEL.pdf |
| Napięcie znamionowe - DC | 400V |
| Napięcie znamionowe - AC | 250V |
| Tolerancja | ±10% |
| Zakończenie | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar | 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) |
| Seria | PPB |
| oceny | - |
| Package / Case | Radial |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Główny odstęp | 0.591" (15.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.472" (12.00mm) |
| cechy | - |
| Materiał dielektryka | Polypropylene (PP), Metallized |
| Pojemność | 0.047 µF |
| Aplikacje | High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber |







CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD
CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD
CAP FILM 0.068UF 10% 400VDC RAD
CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD
CAP FILM 15UF 10% 250VDC RADIAL
CAP FILM 15UF 10% 250VDC RADIAL
CAP FILM 0.068UF 10% 400VDC RAD
CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
CAP FILM 10UF 10% 250VDC RADIAL