| Numer części producenta : | OD4020-12LLS01A |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Orion Fans |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | OD4020-12LLS01A(1).pdfOD4020-12LLS01A(2).pdfOD4020-12LLS01A(3).pdfOD4020-12LLS01A(4).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | OD4020-12LLS01A |
|---|---|
| Producent | Orion Fans |
| Opis | FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | OD4020-12LLS01A(1).pdfOD4020-12LLS01A(2).pdfOD4020-12LLS01A(3).pdfOD4020-12LLS01A(4).pdf |
| Szerokość | 20.00mm |
| Waga | - |
| Zakres napięcia | - |
| Napięcie - znamionowe | 12VDC |
| Zakończenie | 3 Wire Leads |
| Ciśnienie statyczne | - |
| Rozmiar / Wymiar | Square - 40mm L x 40mm H |
| Seria | OD4020 |
| RPM | - |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | - |
| Hałas | - |
| Materiał - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Materiał - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Żywotność @ Temp. | - |
| Stopień ochrony | - |
| cechy | Speed Sensor (Tach) |
| Rodzaj wentylatora | Tubeaxial |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - |
| Typ łożyska | Sleeve |
| Podstawowy numer produktu | OD4020 |
| Agencja zatwierdzająca | - |
| Przepływ powietrza | - |







FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE