| Numer części producenta : | EEF-UE0E221MR | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Panasonic | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | EEF-UE0E221MR(1).pdfEEF-UE0E221MR(2).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | EEF-UE0E221MR |
|---|---|
| Producent | Panasonic |
| Opis | CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | EEF-UE0E221MR(1).pdfEEF-UE0E221MR(2).pdf |
| Napięcie - znamionowe | 2.5 V |
| Rodzaj | Polymer |
| Tolerancja | ±20% |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Rozmiar / Wymiar | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Seria | SP-Cap UE |
| oceny | - |
| Package / Case | 2917 (7343 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Żywotność @ Temp. | 1000 Hrs @ 105°C |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.169" (4.30mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Pojemność | 220 µF |
| Podstawowy numer produktu | EEF-UE |
| Aplikacje | General Purpose |







CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
CAP ALUM POLY 560UF 20% 2V SMD

CAP ALUM POLY 270UF 20% 2.5V SMD

CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD

CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD

CAP ALUM POLY 270UF 20% 2.5V SMD

CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
CAP ALUM POLY 560UF 20% 2V SMD