| Numer części producenta : | ERA-3AEB8662V |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Panasonic |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | RES SMD 86.6KOHM 0.1% 1/10W 0603 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | ERA-3AEB8662V(1).pdfERA-3AEB8662V(2).pdfERA-3AEB8662V(3).pdfERA-3AEB8662V(4).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | ERA-3AEB8662V |
|---|---|
| Producent | Panasonic |
| Opis | RES SMD 86.6KOHM 0.1% 1/10W 0603 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | ERA-3AEB8662V(1).pdfERA-3AEB8662V(2).pdfERA-3AEB8662V(3).pdfERA-3AEB8662V(4).pdf |
| Tolerancja | ±0.1% |
| Współczynnik temperaturowy | ±25ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 0603 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Seria | ERA-3A |
| Tryb panel | 86.6 kOhms |
| oceny | AEC-Q200 |
| Moc (W) | 0.1W, 1/10W |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 155°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| cechy | Automotive AEC-Q200 |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Kompozycja | Thin Film |
| Podstawowy numer produktu | ERA-3AEB |







RES SMD 88.7KOHM 0.1% 1/10W 0603
RES SMD 88.7 OHM 0.1% 1/10W 0603
RES SMD 84.5 OHM 0.1% 1/10W 0603
RES SMD 84.5KOHM 0.1% 1/10W 0603
RES SMD 866 OHM 0.1% 1/10W 0603
RES SMD 8.66KOHM 0.1% 1/10W 0603
RES SMD 887 OHM 0.1% 1/10W 0603
RES SMD 8.87KOHM 0.1% 1/10W 0603
RES SMD 8.45KOHM 0.1% 1/10W 0603
RES SMD 86.6 OHM 0.1% 1/10W 0603