| Numer części producenta : | REC6-0509SRW/R10/C/X1 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | RECOM Power |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | DC DC CONVERTER 9V 6W |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | REC6-0509SRW/R10/C/X1.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | REC6-0509SRW/R10/C/X1 |
|---|---|
| Producent | RECOM Power |
| Opis | DC DC CONVERTER 9V 6W |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | REC6-0509SRW/R10/C/X1.pdf |
| Napięcie - Wyjście 3 | - |
| Napięcie - Wyjście 2 | - |
| Napięcie - Wyjście 1 | 9V |
| Napięcie - Izolacja | 10 kV |
| Napięcie - Wejście (Min) | 4.5V |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 9V |
| Rodzaj | Isolated Module |
| Rozmiar / Wymiar | 1.26' L x 0.80' W x 0.40' H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) |
| Seria | ECONOLINE REC6/R (6W) |
| Moc (W) | 6 W |
| Package / Case | 24-DIP Module, 9 Leads |
| Pakiet | Tube |
| temperatura robocza | -40°C ~ 75°C |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| cechy | SCP, UVLO |
| Wydajność | 80% |
| Obecny - Wyjście (Max) | 555mA |
| Podstawowy numer produktu | REC6-0509 |
| Aplikacje | ITE (Commercial), Medical |







DC DC CONVERTER 9V 6W
DC DC CONVERTER 9V 6W
DC DC CONVERTER 9V 6W
DC DC CONVERTER 9V 6W
DC DC CONVERTER 9V 6W
DC DC CONVERTER 9V 6W
DC DC CONVERTER 9V 6W
DC DC CONVERTER 9V 6W
DC DC CONVERTER 9V 6W
DC DC CONVERTER 9V 6W