Part Number:R5F100ACASP#50
- Data: 2024/07/23
- Trwanie: 10 sekundy
- Rozmiar wideo: 5.52 MB
- Zrzut ekranu wideo



| Numer części producenta : | R5F101PHDFB#30 | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Renesas Electronics America | Stan magazynowy : | 5890 pcs Stock |
| Opis : | IC MCU 16BIT 192KB FLASH 100LQFP | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | R5F101PHDFB#30(1).pdfR5F101PHDFB#30(2).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | R5F101PHDFB#30 |
|---|---|
| Producent | Renesas Electronics America |
| Opis | IC MCU 16BIT 192KB FLASH 100LQFP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5890 pcs |
| Arkusze danych | R5F101PHDFB#30(1).pdfR5F101PHDFB#30(2).pdf |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | 1.6 V ~ 5.5 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 100-LQFP (14x14) |
| Prędkość | 32MHz |
| Seria | RL78/G13 |
| Wielkość pamięci RAM | 16K x 8 |
| Typ pamięci programu | FLASH |
| Rozmiar pamięci programu | 192KB (192K x 8) |
| Peryferia | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Opakowania | Tray |
| Package / Case | 100-LQFP |
| Typ oscylatora | Internal |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba I / O | 82 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Rozmiar EEPROM | - |
| szczegółowy opis | RL78 RL78/G13 Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14) |
| Konwertery danych | A/D 20x8/10b |
| rdzeń Rozmiar | 16-Bit |
| Core Processor | RL78 |
| Łączność | CSI, I²C, LINbus, UART/USART |
| Podstawowy numer części | R5F101 |










IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100LQFP

IC MCU 16BIT 192KB FLASH 100LQFP

16BIT MCU RL78/G13 256K 100LQFP

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100LQFP

IC MCU 16BIT 192KB FLASH 100LQFP
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100LQFP

IC MCU 16BIT 192KB FLASH 100LQFP
IC MCU 16BIT 192KB FLASH 100LQFP
IC MCU 16BIT 192KB FLSH 100LFQFP
IC MCU 16BIT 192KB FLSH 100LFQFP