| Numer części producenta : | SIT3372AI-2E2-33NE128.000000 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | SiTime |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | SIT3372AI-2E2-33NE128.000000(1).pdfSIT3372AI-2E2-33NE128.000000(2).pdfSIT3372AI-2E2-33NE128.000000(3).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | SIT3372AI-2E2-33NE128.000000 |
|---|---|
| Producent | SiTime |
| Opis | MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | SIT3372AI-2E2-33NE128.000000(1).pdfSIT3372AI-2E2-33NE128.000000(2).pdfSIT3372AI-2E2-33NE128.000000(3).pdf |
| Napięcie - Dostawa | 3.3V |
| Rodzaj | VCXO |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Seria | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Pakiet | Strip |
| Wydajność | LVDS |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Funkcjonować | - |
| Stabilność częstotliwości | ±25ppm |
| Częstotliwość | 128 MHz |
| Obecny - Dostawa (Max) | 84mA |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | - |
| Rezonator bazowy | MEMS |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | ±70ppm |







MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVDS