| Numer części producenta : | SIT9002AC-03H33DD |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | SiTime |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | OSC PROG LVPECL CTR SPRD 3.3V |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | SIT9002AC-03H33DD(1).pdfSIT9002AC-03H33DD(2).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | SIT9002AC-03H33DD |
|---|---|
| Producent | SiTime |
| Opis | OSC PROG LVPECL CTR SPRD 3.3V |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | SIT9002AC-03H33DD(1).pdfSIT9002AC-03H33DD(2).pdf |
| Napięcie - Dostawa | 3.3V |
| Rodzaj | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | ±0.50%, Center Spread |
| Rozmiar / Wymiar | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Seria | SiT9002 |
| oceny | - |
| Programowalny Rodzaj | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Opakowania | Bulk |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Wydajność | LVPECL |
| temperatura robocza | -20°C ~ 70°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Wysokość | 0.031" (0.79mm) |
| Funkcjonować | - |
| Stabilność częstotliwości (ogółem) | - |
| Stabilność częstotliwości | ±25ppm |
| szczegółowy opis | XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 198MHz Programmable Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead |
| Obecny - Dostawa (Max) | 84mA |
| Rezonator bazowy | MEMS |
| Dostępne Zakres częstotliwości | 1MHz ~ 198MHz |







OSC PROG LVPECL CTR SPRD 3.3V
OSC PROG LVPECL DWN SPRD 3.3V
OSC PROG LVPECL DWN SPRD 2.5V
OSC PROG LVPECL DWN SPRD 2.5V
OSC PROG LVPECL CTR SPRD 3.3V
OSC PROG LVPECL CTR SPRD 3.3V
OSC PROG LVPECL DWN SPRD 2.5V
OSC PROG LVPECL DWN SPRD 3.3V
OSC PROG LVPECL DWN SPRD 2.5V
OSC PROG LVPECL DWN SPRD 3.3V