| Numer części producenta : | SIT9002AI-28H33DG |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | SiTime |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | OSC PROG LVDS CTR SPRD 3.3V SMD |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | SIT9002AI-28H33DG.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | SIT9002AI-28H33DG |
|---|---|
| Producent | SiTime |
| Opis | OSC PROG LVDS CTR SPRD 3.3V SMD |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | SIT9002AI-28H33DG.pdf |
| Napięcie - Dostawa | 3.3V |
| Rodzaj | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | ±1.00%, Center Spread |
| Rozmiar / Wymiar | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Seria | SiT9002 |
| oceny | - |
| Programowalny Rodzaj | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Opakowania | Bulk |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Wydajność | LVDS |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Wysokość | 0.039" (1.00mm) |
| Funkcjonować | - |
| Stabilność częstotliwości (ogółem) | - |
| Stabilność częstotliwości | ±50ppm |
| szczegółowy opis | XO (Standard) LVDS 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead |
| Obecny - Dostawa (Max) | 85mA |
| Rezonator bazowy | MEMS |
| Dostępne Zakres częstotliwości | 1MHz ~ 220MHz |







OSC PROG LVDS DWN SPRD 3.3V SMD
OSC PROG LVDS DWN SPRD 3.3V SMD
OSC PROG LVDS DWN SPRD 3.3V SMD
OSC PROG LVDS CTR SPRD 3.3V SMD
OSC PROG LVDS CTR SPRD 3.3V SMD
OSC PROG LVDS DWN SPRD 2.5V STBY
OSC PROG LVDS DWN SPRD 3.3V SMD
OSC PROG LVDS CTR SPRD 3.3V SMD
OSC PROG LVDS DWN SPRD 2.5V STBY
OSC PROG LVDS DWN SPRD 2.5V STBY