| Numer części producenta : | SIT9002AI-48N25DT |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | SiTime |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | OSC PROG HCSL DWN SPRD 2.5V SMD |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | SIT9002AI-48N25DT.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | SIT9002AI-48N25DT |
|---|---|
| Producent | SiTime |
| Opis | OSC PROG HCSL DWN SPRD 2.5V SMD |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | SIT9002AI-48N25DT.pdf |
| Napięcie - Dostawa | 2.5V |
| Rodzaj | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | -2.00%, Down Spread |
| Rozmiar / Wymiar | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Seria | SiT9002 |
| oceny | - |
| Programowalny Rodzaj | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Opakowania | Bulk |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Wydajność | HCSL |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Wysokość | 0.039" (1.00mm) |
| Funkcjonować | - |
| Stabilność częstotliwości (ogółem) | - |
| Stabilność częstotliwości | ±50ppm |
| szczegółowy opis | XO (Standard) HCSL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead |
| Obecny - Dostawa (Max) | 80mA |
| Rezonator bazowy | MEMS |
| Dostępne Zakres częstotliwości | 1MHz ~ 220MHz |







OSC PROG HCSL CTR SPRD 2.5V SMD
OSC PROG HCSL DWN SPRD 2.5V SMD
OSC PROG HCSL CTR SPRD 2.5V SMD
OSC PROG HCSL CTR SPRD 2.5V SMD
OSC PROG HCSL CTR SPRD 2.5V SMD
OSC PROG HCSL CTR SPRD 2.5V SMD
OSC PROG HCSL CTR SPRD 2.5V SMD
OSC PROG HCSL CTR SPRD 2.5V SMD
OSC PROG HCSL DWN SPRD 2.5V SMD
OSC PROG HCSL DWN SPRD 2.5V SMD