| Numer części producenta : | SIT9005ACE1D-28DC |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | SiTime |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | OSC MEMS |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | SIT9005ACE1D-28DC.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | SIT9005ACE1D-28DC |
|---|---|
| Producent | SiTime |
| Opis | OSC MEMS |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | SIT9005ACE1D-28DC.pdf |
| Napięcie - Dostawa | 2.8V |
| Rodzaj | SSXO |
| Spread Spectrum Bandwidth | -0.78%, Down Spread |
| Rozmiar / Wymiar | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Seria | SIT9005 |
| oceny | - |
| Programowalny Rodzaj | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Wydajność | LVCMOS |
| temperatura robocza | -20°C ~ 70°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Wysokość | 0.030" (0.76mm) |
| Funkcjonować | - |
| Stabilność częstotliwości (ogółem) | - |
| Stabilność częstotliwości | ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm |
| szczegółowy opis | SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead |
| Obecny - Dostawa (Max) | 6.5mA |
| Rezonator bazowy | MEMS |
| Dostępne Zakres częstotliwości | 1MHz ~ 141MHz |








OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS