| Numer części producenta : | 241-7-10 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Signal Transformer |
| Stan magazynowy : | 79 pcs Stock |
| Opis : | PWR XFMR LAMINATED 56VA CHAS MT |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 241-7-10(1).pdf241-7-10(2).pdf241-7-10(3).pdf241-7-10(4).pdf241-7-10(5).pdf241-7-10(6).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 241-7-10 |
|---|---|
| Producent | Signal Transformer |
| Opis | PWR XFMR LAMINATED 56VA CHAS MT |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 79 pcs |
| Arkusze danych | 241-7-10(1).pdf241-7-10(2).pdf241-7-10(3).pdf241-7-10(4).pdf241-7-10(5).pdf241-7-10(6).pdf |
| Waga | 1.7 lbs (771.1 g) |
| Napięcie - Secondary (pełne obciążenie) | 10V |
| Napięcie - Pierwotne | 115V |
| Napięcie - Izolacja | 2500Vrms |
| Rodzaj | Laminated Core |
| Termination Style | Solder, Quick Connect |
| Rozmiar / Wymiar | 93.70mm L x 49.20mm W |
| Seria | Two-4-One™ |
| Uzwojenie wtórne (e) | Single |
| Uzwojenie pierwotne (e) | Single |
| Moc - Max | 56VA |
| Pakiet | Box |
| Rodzaj mocowania | Chassis Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 57.80mm |
| Obecny - Wyjście (Max) | 5A |
| Centrum Tap | Yes |







PWR XFMR LAMINATED 56VA CHAS MT
PWR XFMR LAMINATED 30VA CHAS MT

PWR XFMR LAMINATED 56VA CHAS MT

PWR XFMR LAMINATED 56VA CHAS MT
PWR XFMR LAMINATED 30VA CHAS MT
PWR XFMR LAMINATED 30VA CHAS MT
PWR XFMR LAMINATED 56VA CHAS MT

PWR XFMR LAMINATED 30VA CHAS MT
PWR XFMR LAMINATED 56VA CHAS MT

PWR XFMR LAMINATED 30VA CHAS MT