| Numer części producenta : | UTS714D7P |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Souriau Connection Technology |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CONN RCPT MALE 7POS GOLD SOLDER |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | UTS714D7P.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | UTS714D7P |
|---|---|
| Producent | Souriau Connection Technology |
| Opis | CONN RCPT MALE 7POS GOLD SOLDER |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | UTS714D7P.pdf |
| napięcie znamionowe | 500V |
| Zakończenie | Solder |
| Zastawianie | Unshielded |
| Rozmiar osłony, MIL | - |
| Rozmiar osłony - Insert | 14-7 |
| Materiał powłoki | Polyamide (PA), Nylon |
| Wykończenie powłoki | - |
| Seria | Trim Trio® UTS Hi Seal |
| Materiał podstawowy | Plastic |
| Pakiet | Bulk |
| Orientacja | N (Normal) |
| temperatura robocza | -40°C ~ 105°C |
| Liczba biegunów | 7 (6 + PE) |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount, Through Hole |
| element mocowania | Bulkhead - Front Side Nut |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Wstaw materiał | Polychloroprene |
| Stopień ochrony | IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| cechy | UV Resistant |
| mocowanie Rodzaj | Bayonet Lock |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 10A |
| Materiał styków | Brass |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | 16.0µin (0.41µm) |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Gold |
| Typ złącza | Receptacle, Male Pins |
| Kolor | Black |
| Otwarcie kablowa | - |
| Podstawowy numer produktu | UTS71 |
| Materiał Backshell, poszycie | - |
| Aplikacje | Energy, Instrumentation, Lighting, Telecommunications |







CONN RCPT MALE 12P GOLD SLDR CUP
CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR

CONN RCPT FMALE 7POS GOLD SOLDER
CONN RCPT FMALE 12P SOLDER CUP

CONN RCPT FMALE 7POS GOLD SOLDER

CONN RCPT MALE 7POS GOLD SOLDER
CONN RCPT MALE 5POS GOLD SOLDER
CONN RCPT MALE 5POS GOLD SOLDER
CONN RCPT FMALE 5POS GOLD SOLDER
CONN RCPT FMALE 5POS GOLD SOLDER