| Numer części producenta : | RMCF1206FT1R62 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | RES 1.62 OHM 1% 1/4W 1206 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | RMCF1206FT1R62(1).pdfRMCF1206FT1R62(2).pdfRMCF1206FT1R62(3).pdfRMCF1206FT1R62(4).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | RMCF1206FT1R62 |
|---|---|
| Producent | Stackpole Electronics, Inc. |
| Opis | RES 1.62 OHM 1% 1/4W 1206 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | RMCF1206FT1R62(1).pdfRMCF1206FT1R62(2).pdfRMCF1206FT1R62(3).pdfRMCF1206FT1R62(4).pdf |
| Tolerancja | ±1% |
| Współczynnik temperaturowy | ±200ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 1206 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Seria | RMCF |
| Tryb panel | 1.62 Ohms |
| oceny | AEC-Q200 |
| Moc (W) | 0.25W, 1/4W |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 155°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| cechy | Automotive AEC-Q200 |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Kompozycja | Thick Film |







RES 1.5 OHM 1% 1/4W 1206
RES 1.6 OHM 1% 1/4W 1206
RES 1.69 OHM 1% 1/4W 1206
RES 1.65 OHM 1% 1/4W 1206
RES 1.47 OHM 1% 1/4W 1206
RES 1.8 OHM 1% 1/4W 1206
RES 1.74 OHM 1% 1/4W 1206
RES 1.58 OHM 1% 1/4W 1206
RES 1.54 OHM 1% 1/4W 1206
RES 1.78 OHM 1% 1/4W 1206