| Numer części producenta : | RMCF1206JT3R90 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Stan magazynowy : | 168952 pcs Stock |
| Opis : | RES 3.9 OHM 5% 1/4W 1206 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | RMCF1206JT3R90(1).pdfRMCF1206JT3R90(2).pdfRMCF1206JT3R90(3).pdfRMCF1206JT3R90(4).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | RMCF1206JT3R90 |
|---|---|
| Producent | Stackpole Electronics, Inc. |
| Opis | RES 3.9 OHM 5% 1/4W 1206 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 168952 pcs |
| Arkusze danych | RMCF1206JT3R90(1).pdfRMCF1206JT3R90(2).pdfRMCF1206JT3R90(3).pdfRMCF1206JT3R90(4).pdf |
| Tolerancja | ±5% |
| Współczynnik temperaturowy | ±200ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 1206 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Seria | RMCF |
| Tryb panel | 3.9 Ohms |
| oceny | AEC-Q200 |
| Moc (W) | 0.25W, 1/4W |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 155°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| cechy | Automotive AEC-Q200 |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Kompozycja | Thick Film |







RES 430 OHM 5% 1/4W 1206
RES 3.3 OHM 5% 1/4W 1206
RES 3.9M OHM 5% 1/4W 1206
RES 430K OHM 5% 1/4W 1206
RES 3.6M OHM 5% 1/4W 1206
RES 3 OHM 5% 1/4W 1206
RES 43 OHM 5% 1/4W 1206
RES 3.6 OHM 5% 1/4W 1206
RES 470K OHM 5% 1/4W 1206
RES 43K OHM 5% 1/4W 1206