| Numer części producenta : | RMCF2010FT4M32 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | RES 4.32M OHM 1% 3/4W 2010 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | RMCF2010FT4M32(1).pdfRMCF2010FT4M32(2).pdfRMCF2010FT4M32(3).pdfRMCF2010FT4M32(4).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | RMCF2010FT4M32 |
|---|---|
| Producent | Stackpole Electronics, Inc. |
| Opis | RES 4.32M OHM 1% 3/4W 2010 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | RMCF2010FT4M32(1).pdfRMCF2010FT4M32(2).pdfRMCF2010FT4M32(3).pdfRMCF2010FT4M32(4).pdf |
| Tolerancja | ±1% |
| Współczynnik temperaturowy | ±100ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 2010 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Seria | RMCF |
| Tryb panel | 4.32 MOhms |
| oceny | AEC-Q200 |
| Moc (W) | 0.75W, 3/4W |
| Package / Case | 2010 (5025 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 155°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| cechy | Automotive AEC-Q200 |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Kompozycja | Thick Film |







RES 4.12M OHM 1% 3/4W 2010
RES 4.42M OHM 1% 3/4W 2010
RES 4.99K OHM 1% 3/4W 2010
RES 4.7M OHM 1% 3/4W 2010
RES 4.53M OHM 1% 3/4W 2010
RES 4.22M OHM 1% 3/4W 2010
RES 4.3M OHM 1% 3/4W 2010
RES 4.64M OHM 1% 3/4W 2010
RES 4.02M OHM 1% 3/4W 2010
RES 4.75M OHM 1% 3/4W 2010