| Numer części producenta : | RMCF2512FT6K04 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | RES 6.04K OHM 1% 1W 2512 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | RMCF2512FT6K04(1).pdfRMCF2512FT6K04(2).pdfRMCF2512FT6K04(3).pdfRMCF2512FT6K04(4).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | RMCF2512FT6K04 |
|---|---|
| Producent | Stackpole Electronics, Inc. |
| Opis | RES 6.04K OHM 1% 1W 2512 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | RMCF2512FT6K04(1).pdfRMCF2512FT6K04(2).pdfRMCF2512FT6K04(3).pdfRMCF2512FT6K04(4).pdf |
| Tolerancja | ±1% |
| Współczynnik temperaturowy | ±100ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 2512 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) |
| Seria | RMCF |
| Tryb panel | 6.04 kOhms |
| oceny | AEC-Q200 |
| Moc (W) | 1W |
| Package / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 155°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| cechy | Automotive AEC-Q200 |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Kompozycja | Thick Film |







RES 6.2K OHM 1% 1W 2512
RES 69.8 OHM 1% 1W 2512
RES 68.1 OHM 1% 1W 2512
RES 69.8K OHM 1% 1W 2512
RES 6.34K OHM 1% 1W 2512
RES 698 OHM 1% 1W 2512
RES 6.65K OHM 1% 1W 2512
RES 6.19K OHM 1% 1W 2512
RES 698K OHM 1% 1W 2512
RES 6.49K OHM 1% 1W 2512