| Numer części producenta : | RNCF0201DTC205R |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | RES 205 OHM 0.5% 1/32W 0201 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | RNCF0201DTC205R(1).pdfRNCF0201DTC205R(2).pdfRNCF0201DTC205R(3).pdfRNCF0201DTC205R(4).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | RNCF0201DTC205R |
|---|---|
| Producent | Stackpole Electronics, Inc. |
| Opis | RES 205 OHM 0.5% 1/32W 0201 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | RNCF0201DTC205R(1).pdfRNCF0201DTC205R(2).pdfRNCF0201DTC205R(3).pdfRNCF0201DTC205R(4).pdf |
| Tolerancja | ±0.5% |
| Współczynnik temperaturowy | ±50ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 0201 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm) |
| Seria | RNCF |
| Tryb panel | 205 Ohms |
| oceny | AEC-Q200 |
| Moc (W) | 0.03W, 1/32W |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 155°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.011" (0.28mm) |
| cechy | Automotive AEC-Q200 |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Kompozycja | Thin Film |
| Podstawowy numer produktu | RNCF0201D |







RES 210 OHM 0.5% 1/32W 0201
RES 20K OHM 0.5% 1/32W 0201
RES 1.96K OHM 0.5% 1/32W 0201
RES 21K OHM 0.5% 1/32W 0201
RES 20.5K OHM 0.5% 1/32W 0201
RES 1.82K OHM 0.5% 1/32W 0201
RES 200 OHM 0.5% 1/32W 0201
RES 1.87K OHM 0.5% 1/32W 0201
RES 215 OHM 0.5% 1/32W 0201
RES 1.91K OHM 0.5% 1/32W 0201