| Numer części producenta : | RNCF0603BKE5K60 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | RES 5.6K OHM 0.1% 1/6W 0603 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | RNCF0603BKE5K60(1).pdfRNCF0603BKE5K60(2).pdfRNCF0603BKE5K60(3).pdfRNCF0603BKE5K60(4).pdfRNCF0603BKE5K60(5).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | RNCF0603BKE5K60 |
|---|---|
| Producent | Stackpole Electronics, Inc. |
| Opis | RES 5.6K OHM 0.1% 1/6W 0603 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | RNCF0603BKE5K60(1).pdfRNCF0603BKE5K60(2).pdfRNCF0603BKE5K60(3).pdfRNCF0603BKE5K60(4).pdfRNCF0603BKE5K60(5).pdf |
| Tolerancja | ±0.1% |
| Współczynnik temperaturowy | ±25ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 0603 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) |
| Seria | RNCF |
| Tryb panel | 5.6 kOhms |
| oceny | AEC-Q200 |
| Moc (W) | 0.167W, 1/6W |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 155°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| cechy | Automotive AEC-Q200 |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Kompozycja | Thin Film |
| Podstawowy numer produktu | RNCF0603B |







RES 5.49K OHM 0.1% 1/6W 0603
RES 5.62K OHM 0.1% 1/6W 0603
RES 5.3K OHM 0.1% 1/6W 0603
RES 5.76K OHM 0.1% 1/6W 0603
RES 5.36K OHM 0.1% 1/6W 0603
RES 5.11K OHM 0.1% 1/6W 0603
RES 5.11 OHM 0.1% 1/10W 0603
RES 5.23K OHM 0.1% 1/6W 0603
RES 5.9K OHM 0.1% 1/6W 0603
RES 5.1 OHM 0.1% 1/10W 0603