| Numer części producenta : | RNCF0805DKE41R2 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | RES 41.2 OHM 0.5% 1/8W 0805 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | RNCF0805DKE41R2(1).pdfRNCF0805DKE41R2(2).pdfRNCF0805DKE41R2(3).pdfRNCF0805DKE41R2(4).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | RNCF0805DKE41R2 |
|---|---|
| Producent | Stackpole Electronics, Inc. |
| Opis | RES 41.2 OHM 0.5% 1/8W 0805 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | RNCF0805DKE41R2(1).pdfRNCF0805DKE41R2(2).pdfRNCF0805DKE41R2(3).pdfRNCF0805DKE41R2(4).pdf |
| Tolerancja | ±0.5% |
| Współczynnik temperaturowy | ±25ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 0805 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Seria | RNCF |
| Tryb panel | 41.2 Ohms |
| oceny | AEC-Q200 |
| Moc (W) | 0.125W, 1/8W |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 155°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| cechy | Automotive AEC-Q200 |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Kompozycja | Thin Film |
| Podstawowy numer produktu | RNCF0805D |







RES 42.2 OHM 0.5% 1/8W 0805
RES 430K OHM 0.5% 1/8W 0805
RES 422K OHM 0.5% 1/8W 0805
RES 40.2 OHM 0.5% 1/8W 0805
RES 412K OHM 0.5% 1/8W 0805
RES 40.2K OHM 0.5% 1/8W 0805
RES 41.2K OHM 0.5% 1/8W 0805
RES 412 OHM 0.5% 1/8W 0805
RES 42.2K OHM 0.5% 1/8W 0805
RES 422 OHM 0.5% 1/8W 0805