| Numer części producenta : | RNCF1206BKE2K32 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | RES 2.32K OHM 0.1% 1/3W 1206 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | RNCF1206BKE2K32(1).pdfRNCF1206BKE2K32(2).pdfRNCF1206BKE2K32(3).pdfRNCF1206BKE2K32(4).pdfRNCF1206BKE2K32(5).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | RNCF1206BKE2K32 |
|---|---|
| Producent | Stackpole Electronics, Inc. |
| Opis | RES 2.32K OHM 0.1% 1/3W 1206 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | RNCF1206BKE2K32(1).pdfRNCF1206BKE2K32(2).pdfRNCF1206BKE2K32(3).pdfRNCF1206BKE2K32(4).pdfRNCF1206BKE2K32(5).pdf |
| Tolerancja | ±0.1% |
| Współczynnik temperaturowy | ±25ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 1206 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) |
| Seria | RNCF |
| Tryb panel | 2.32 kOhms |
| oceny | AEC-Q200 |
| Moc (W) | 0.333W, 1/3W |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 155°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| cechy | Automotive AEC-Q200 |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Kompozycja | Thin Film |
| Podstawowy numer produktu | RNCF1206B |







RES 2.26K OHM 0.1% 1/3W 1206
RES 2.55K OHM 0.1% 1/3W 1206
RES 2.15K OHM 0.1% 1/3W 1206
RES 2.43K OHM 0.1% 1/3W 1206
RES 2.49K OHM 0.1% 1/3W 1206
RES 2.37K OHM 0.1% 1/3W 1206
RES 2.2K OHM 0.1% 1/3W 1206
RES 2.4K OHM 0.1% 1/3W 1206
RES 2.21K OHM 0.1% 1/3W 1206
RES 2.1K OHM 0.1% 1/3W 1206