| Numer części producenta : | RNCF1210BKE2M43 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | RES 2.43M OHM 0.1% 1/4W 1210 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | RNCF1210BKE2M43(1).pdfRNCF1210BKE2M43(2).pdfRNCF1210BKE2M43(3).pdfRNCF1210BKE2M43(4).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | RNCF1210BKE2M43 |
|---|---|
| Producent | Stackpole Electronics, Inc. |
| Opis | RES 2.43M OHM 0.1% 1/4W 1210 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | RNCF1210BKE2M43(1).pdfRNCF1210BKE2M43(2).pdfRNCF1210BKE2M43(3).pdfRNCF1210BKE2M43(4).pdf |
| Tolerancja | ±0.1% |
| Współczynnik temperaturowy | ±25ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 1210 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) |
| Seria | RNCF |
| Tryb panel | 2.43 MOhms |
| oceny | AEC-Q200 |
| Moc (W) | 0.25W, 1/4W |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 155°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| cechy | Automotive AEC-Q200 |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Kompozycja | Thin Film |
| Podstawowy numer produktu | RNCF1210B |







RES 2.37M OHM 0.1% 1/4W 1210
RES 300K OHM 0.1% 1/3W 1210
RES 2.4M OHM 0.1% 1/4W 1210
RES 2.49M OHM 0.1% 1/4W 1210
RES 2.26M OHM 0.1% 1/4W 1210
RES 301 OHM 0.1% 1/3W 1210
RES 2.32M OHM 0.1% 1/4W 1210
RES 2.21M OHM 0.1% 1/4W 1210
RES 301K OHM 0.1% 1/3W 1210
RES 300 OHM 0.1% 1/3W 1210