| Numer części producenta : | RNCF2010DKE750K |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | RES 750K OHM 0.5% 1/3W 2010 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | RNCF2010DKE750K(1).pdfRNCF2010DKE750K(2).pdfRNCF2010DKE750K(3).pdfRNCF2010DKE750K(4).pdfRNCF2010DKE750K(5).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | RNCF2010DKE750K |
|---|---|
| Producent | Stackpole Electronics, Inc. |
| Opis | RES 750K OHM 0.5% 1/3W 2010 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | RNCF2010DKE750K(1).pdfRNCF2010DKE750K(2).pdfRNCF2010DKE750K(3).pdfRNCF2010DKE750K(4).pdfRNCF2010DKE750K(5).pdf |
| Tolerancja | ±0.5% |
| Współczynnik temperaturowy | ±25ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 2010 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm) |
| Seria | RNCF |
| Tryb panel | 750 kOhms |
| oceny | AEC-Q200 |
| Moc (W) | 0.333W, 1/3W |
| Package / Case | 2010 (5025 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 155°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| cechy | Automotive AEC-Q200 |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Kompozycja | Thin Film |
| Podstawowy numer produktu | RNCF2010D |








RES 75 OHM 0.5% 1/3W 2010

RES 750 OHM 0.5% 1/3W 2010

RES 71.5 OHM 0.5% 1/3W 2010

RES 73.2K OHM 0.5% 1/3W 2010

RES 768 OHM 0.5% 1/3W 2010

RES 768K OHM 0.5% 1/3W 2010

RES 75K OHM 0.5% 1/3W 2010

RES 732 OHM 0.5% 1/3W 2010

RES 73.2 OHM 0.5% 1/3W 2010

RES 732K OHM 0.5% 1/3W 2010