| Numer części producenta : | RNF14BAE12K1 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | RES 12.1K OHM 0.1% 1/4W AXIAL |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | RNF14BAE12K1(1).pdfRNF14BAE12K1(2).pdfRNF14BAE12K1(3).pdfRNF14BAE12K1(4).pdfRNF14BAE12K1(5).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | RNF14BAE12K1 |
|---|---|
| Producent | Stackpole Electronics, Inc. |
| Opis | RES 12.1K OHM 0.1% 1/4W AXIAL |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | RNF14BAE12K1(1).pdfRNF14BAE12K1(2).pdfRNF14BAE12K1(3).pdfRNF14BAE12K1(4).pdfRNF14BAE12K1(5).pdf |
| Tolerancja | ±0.1% |
| Współczynnik temperaturowy | ±25ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | Axial |
| Rozmiar / Wymiar | 0.093' Dia x 0.250' L (2.35mm x 6.35mm) |
| Seria | RNF |
| Tryb panel | 12.1 kOhms |
| Moc (W) | 0.25W, 1/4W |
| Package / Case | Axial |
| Pakiet | Tape & Box (TB) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 155°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | Flame Retardant Coating, Safety |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Kompozycja | Metal Film |







RES 12K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 12.4K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 12.9K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 124 OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 12.3K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 129 OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 126 OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 12.6K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 12.7K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 127 OHM 0.1% 1/4W AXIAL